Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2017 19:39:16 

Chovatelská stanice německých ovčáků "z Dvořákova sadu"

Uznání‚ Napsali o nás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás, uznání


 

REA z Dvořákova sadu  (Pes přítel člověka 4/2015)

      


Chválíme          RICO z Dvořákova sadu

 


 

Ukázka výcviku psů - Čelákovice

  

 

Jeden z největších amerických portálů věnovaný pejskům, kočičkám a jiným zvířatům vyhodnotil naše webové stránky (http://allpetsdirectory.com/)

"Vaše stránky byly vybrány za cenu webu"    Kriteria hodnocení  Ocenění orig.

A Pet Directory of Dog breeders- Puppies For Sale- Find listings of cheap Puppies for sale from many Reputable dog breeders,puppy breeders, Gun dog breeders, hunting and bird dog breeders. A great resource if your looking to find a AKC cheap pure bred puppy for sale or find a dog for sale or adoption.

A PET adresář chovatelů psů-Štěňata na prodej-výpisy Najít levné Štěňata na prodej od mnoha renomovaných chovatelů psů, štěně chovatelé, Gun chovatele psů, myslivost a pták chovatele psů. Velký zdroj, pokud je váš zájem najít levné AKC čistokrevná štěňata na prodej nebo najít psa na prodej nebo přijetí (počítačový překlad Google Chrome).

  

Napsali o nás:           

Mělnicko, týdeník, ročník 2010, číslo 24, 16.červen  Ročník 2010, číslo 24, 16.června 2010, Text, klikni na obrázek!

"viz článek"

 

Uznání: 
                          ROSCH s.r.o.,   Peluškova 1406,  198 00 Praha 14,                          +420 261 263 172,   +420 602 257 239 
      realizuje kompletní dodávky slaboproudých zařízení značky Siemens - telefonní ústředny, elektronickou požární signalizaci EPS, elektronickou zabezpečovací signalizaci EZS, kamerové systémy CCTV, docházkové systémy a veškeré slaboproudé sítě, zprostředkováváme zřízení telefonních přípojek HTS, ISDN2, ISDN30, ADSL a pevného internetového spojení                                                                                                                                                                                                                                                               patrik.forman@rosch.cz           http://www.rosch.cz             http://www.sintony 60.cz      

            Ahoj kolegyně a kolegové,
        jmenuji se Patrik Forman a jsem jedním z mnoha velmi spokojených klientů paní Lidky Jeřábkové.
        Jsem páníčkem německého ovčáka "Gerra z Dvořákova sadu"  (www.zdvorakovasadu.wbs.cz/P5140283.JPG) a mohu Vám říci, že lepšího hlídače si pro náš domov neumím představit. Je chytrý (někdy až moc!), spolehlivý, citlivý, vnímavý, oddaný, poslušný, nebojácný ... a chlupatý. Mám jistotu, že všechny pokusy o přiblížení se k našemu domu, tudíž majetku neznámou osobou, hned hlásí a běda tomu, kdo chce na členy rodiny sáhnout!  
        Ale ani Gerro nemůže zvládat vše. Například mi nezavolá do práce, když praskne voda, začne hořet, že se děti vrátily v pořádku ze školy a pod.. To vše se vyřešilo po příchodu do mého nového zaměstnání. Pracuji u firmy ROSCH s.r.o., distributora elektronického zabezpečovacího zařízení Siemens Sintony 60. Zabýváme se i elektronickými požárními a kamerovými systémy. Pokud tedy nechcete nechat kompletní bezpečnost Vašich nejbližších a Vašeho majetku jen na čtyřnohém příteli, podívejte se na naše webové stránky, www.sintony60.cz a zapřemýšlejte.       

  Na závěr bych jen vzkázal:   Ještě jednou velké díky Lidu za Gerrouška i za péči, kterou mu po celou dobu dáváte.

 

Napsali o nás: 

"Polabský týdeník"     REA Gymor, jedna z našich bývalých fen.

Chov a výcvik pejsků je velká láska a srdeční záležitost majitelky stanice.
Tento vztah byl již dříve uznáván i regionálním tiskem.

V letošním roce (2010) chovatelská stanice oslaví své velké jubileum, 40 let svého trvání.

"Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit,
zapoměl na pejska"

 

   Co k tomu dodat? Z tohoto spojení je GERRO, GASTON........

 

 

                                     


TOPlist